Stmelování kolektivu na firemních akcích ve Špindlerově Mlýně

Nejen rodiny s dětmi, mladé páry nebo skupinky turistů mohou využít služeb hotelu Velveta. Nespočet možností nabízíme i firmám pro jejich zaměstnance, které chtějí posílit týmového ducha, stmelit kolektiv a zvýšit tak motivaci k jejich výkonu a prohloubit jejich znalosti a dovednosti.

Teambuilding Krkonoše

Školení pro firmy

Pokud hledáte vhodné prostory pro školení svých zaměstnanců a zároveň i kvalitní ubytování, pak jsou pro Vás prostory hotelu Velveta vhodným řešením. Nabídnout můžeme jak prostory pro školení, ubytování, ale i stravování. K dispozici máte školící místnost až pro 50 osob, která je navíc plně vybavena veškerou potřebnou kancelářskou technikou, dataprojektorem, flipchartem a projekční tabulí

Máme také bohaté zkušenosti s pořádáním firemních seminářů a kurzů. K dispozici opět máte místnost pro 50 osob a s veškerým vybavením, velké parkoviště a rozlehlé pozemky, které lze využít pro doplňkový program. 

Teambuildingové aktivity

Hledáte-li prostory pro teambuldingové aktivity pro Vaše zaměstnance, pak jste opět na správné adrese. V poslední době je tento druh stmelování kolektivu a posílení týmového ducha velmi populární. Hlavním cílem těchto aktivit je prolomit bariéry a rivalitu mezi členy týmu, upevnit tak vzájemné vztahy a zvýšit motivaci k výkonu. Nejčastější formou teambuldingových aktivit jsou hry. Většinou probíhají v přírodě a mezi nejoblíbenější patří zejména adrenalinové sporty, turistika, cyklistika, jízda na čtyřkolkách, jízda na kole, paintball a další. Vše záleží na konkrétních požadavcích dané firmy a potřebách týmu. Právě vzhledem ke své poloze a možnostem může hotel Velveta a jeho okolí poskytnout nesčetné možnosti pro různé teambuildilgové aktivity.

Firemní akce v Krkonoších

Společenské a zábavní akce

Nejen práce, ale i zábava je součástí našeho života a to i pracovního. Skvělou příležitostí, jak si užít zábavu a též stmelit kolektiv, je firemní lyžování, v rámci něhož získáte slevu na skipasy a možnost využít hotelový skibus. Po perném dni plném školení či jiných aktivit je dobré nechat tělo odpočinout. Využít k tomu můžete wellness prostor Římských lázní nebo si zajít na masáž. Večer pak můžete věnovat dobrému jídlu a pití na firemním večírku

Věříme, že každý si zde přijde na své a bude odjíždět odpočatý a se spoustou zážitků.