Horská dovolená pro malé děti v Krkonoších

Hodláte strávit poklidnou dovolenou se svými dětmi a hledáte to nejvhodnější místo? Máme pro Vás i Vaše ratolesti řešení. Vy si můžete odpočinout a zároveň Vašim dětem přichystat příjemný a zábavný pobyt se spoustou zážitků.

Horská dovolená v Krkonoších

Dovolená v Krkonoších

Pokud jste si zvolili pro svou dovolenou právě naše nejvyšší pohoří Krkonoše, tak věřte, že jste neprohloupili. Kromě všudypřítomné nedotčené přírody, která se nachází na území Krkonošského národního parku a čerstvého vzduchu, zde můžete navštívit i plno zajímavých míst. 

Zajímavou podívanou můžete zažít v jednom z nejkrásnějších údolí v Krkonoších v Obřím dole v Peci pod Sněžkou. Dříve se zde těžila barevná ruda a dnes zde můžete najít tzv. Krakonošovu zahrádku s mnohými vzácnými květinami. Turisticky zdatnější jedinci mohou navštívit Kozí hřbety ve Špindlerově Mlýně nebo Liščí horu v Peci pod Sněžkou. Krásnou podívanou zažijete při návštěvě Pančavského vodopádu, který patří mezi nejznámější v Krkonoších. Doporučujeme jej navštívit koncem dubna až začátkem května, kdy je nejvydatnější díky tání sněhu. 

Chcete-li navštívit nejméně porušenou krajinou v Krkonoších a užít si tak pohled na krajinu ještě nezničenou člověkem, vydejte se do nejvýchodnější části. Nachází se zde Rýchorský prales, kde jakožto v přírodní rezervaci můžete nalézt spoustu druhů chráněných rostlin. Pokud Vás omrzely túry a pobyt v přírodě, můžete navštívit aquapark Špindlerův Mlýn, který nabízí spoustu možností pro vodní radovánky. Vyzkoušet si můžete jízdu na několika tobogánech, divokou řeku s protiproudem, brouzdaliště, wellness a mnoho dalšího.

Dovolená v hotelu Velveta v Krkonoších

Zážitky pro nejmenší v hotelu Velveta

Vhodným místem pro ubytování, ale i k trávení dovolené, je náš wellness hotel Velveta, který poskytuje možnosti jak pro dospělé, tak i pro jejich ratolesti. Navštívit můžete rozsáhlé wellness prostory s množstvím různých procedur, které ocení především dospělí, ale i děti si mohou přijít na své. 

Pro malé děti je zde velkým lákadlem nepochybně minifarma, kde si děti mohou prohlédnout mini prasátka, poníky, oslíky, ovce nebo kozy. Zvířata jsou na přítomnost dětí zvyklá a jejich přítomnost jim nedělá problém. Zároveň rodiče mohou být v klidu a nemusí se bát, že by se jejich ratolest nějak zranila. 

Přejeme Vám i Vašim dětem krásnou dovolenou se spoustou zajímavých zážitků.