Hotel Velveta s nabídkou wellness a spa služeb ve Špindlerově Mlýně

V dnešní uspěchané době je stále těžší najít si čas na odpočinek, relaxaci a hlavně sami na sebe. Pokud toho máte již dost a chcete si pořádně odpočinout od každodenního spěchu a stresu, tak jsme pro Vás tou pravou volbou. Nabízíme Vám možnost ubytovat se v příjemném prostředí wellness hotelu Velveta ve Špindlerově Mlýně. Naleznete zde širokou škálu možností pro relaxaci a odpočinek celého těla.

Wellness v hotelu Velveta

Skvělou možností jak načerpat nové síly a užít si relaxaci, jsou Římské lázně. Díky příjemnému interiéru se zde budete cítit uvolněně a krásně si odpočinete. Pro relaxaci také doporučujeme využít whirlpoolu nebo pokud dáváte přednost soukromí, nabízíme masážní vanu pro dva. Vyzkoušet můžete také parní lázeň Aromabad či si nechat prohřát své tělo "horským sluncem" na solární louce. Naopak k ochlazení těla můžete využít ochlazovací a sprchové kabiny.

Wellness a masáže hotel Velveta

Typy masáží

Pro uvolnění a odpočinek celého těla Vám můžeme nabídnout hned několik druhů masáží, které jsou prováděny profesionálními maséry. Vybrat si můžete masáže zaměřené na úlevu od bolesti zad, šíje, nohou či rukou. Pokud trpíte nespavostí, stresem nebo depresemi určitě vyzkoušejte naše aromaterapeutické masáže, které pomáhají právě při velkém fyzickém vypětí. Velmi oblíbenou se v poslední době stala také masáž lávovými kameny, která prohřeje celé Vaše tělo, uvolní svaly a Vy se budete cítit báječně. Horké kameny, nahřáté ve vodní lázni až na 50 stupňů Celsia odstraňují pnutí z oblasti páteře, pomáhají při kloubních onemocněních a stimulují krevní a lymfatický systém.

Spa služby ve Špindlerově Mlýně

Procedury pro zdraví a krásu

Nejen pro ženy jsou určeny naše bahenní zábaly, jež mají blahodárné účinky při formování postavy a v boji proti celulitidě. Díky svým hřejivým účinkům se používají i na prohřátí svalů zad, hýždí a stehen. Pro završení celého zkrášlovacího procesu můžete využít i peeling z mořských řas a esenciálních olejů na ošetření zad, jež je zbaví odumřelých kožních buněk a zanechá pokožku příjemně jemnou a hydratovanou. 

Věříme, že si z naší široké nabídky služeb vybere každý a bude od nás odjíždět odpočatý, plný nových sil a s krásnými vzpomínkami.