Velký výběr masáží, koupelí a zábalů v komfortně vybaveném hotelu Velveta

Chystáte si odpočinout od každodenního shonu, spěchu a stresu? Hodláte relaxovat v krásné přírodě v Krkonoších v okolí Špindlerova Mlýna? Nabízíme Vám možnost ubytovat se v klidném prostředí wellness hotelu Velveta. Vzhledem ke své poloze Vám může nabídnout prostředí vhodné pro odpočinek, dovolenou s dětmi, romantické pobyty pro páry a také firemní akce.

Ubytování v hotelu Velveta

hotelu Velveta si přijde na své každý návštěvník. Ti náročnější si mohou pronajmout VIP apartmán, který je vhodný nejen pro páry během romantického pobytu, ale i pro ty, jež si potrpí na pohodlí a soukromí. K dispozici je dvoulůžkový apartmán s balkonem, televizí, sedací soupravou, ledničkou a prostornou koupelnou s rohovou vanou.

Ti méně náročnější mohou využít dvoulůžkový standardní pokoj s manželskou postelí, koupelnou a sprchovým koutem. Pro početnější rodiny či skupiny máme připraveny tří až čtyřlůžkové pokoje s koupelnou a sprchovým koutem. 

Další možností je i ubytování asi 200 metrů od hotelu v tzv. depandantech, jež se skládají ze čtyř dvoulůžkových pokojů, s i bez kuchyňské linky, koupelny a sprchového koutu. Ke stravování možno využít restauraci až pro 90 hostů přímo v hotelu, v níž mohou návštěvníci ochutnat jak tradiční českou a krkonošskou kuchyni, tak i minutky a speciality na objednávku.

Wellness v hotelu Velveta

Procedury a masáže pro uvolnění celého těla

Skvělou možností, jak si odpočinout, zbavit se stresu a každodenních starostí, jsou Římské lázně. Vzhledem ke svému velmi zajímavě architektonicky ztvárněnému interiéru ve Vás nabudí pocit klidu a budete se cítit jako v jiném světě. 

Pro odpočinek a relaxaci můžete zvolit příjemně teplou vodu z trysek ve whirpoolu nebo pro větší soukromí masážní vanu jen pro dva se sklenkou šampaňského. Pro vzpruhu těla i smyslů je výborná parní lázeň Aromabad doprovázená exotickými vůněmi. Komu chybí sluníčko, může si své tělo prohřát „horským sluncem‟ na solární louce a kdo naopak potřebuje své tělo ochladit, může využít ochlazovací a sprchové kabiny

Nechybí ani široké zastoupení různých druhů masáží od masáže zad, šíje, nohou a rukou, až po aromaterapeutické či masáž lávovými kameny, které uvolní nejen Vaše tělo, ale i smysly. Dále pak je možné využít termálních koupelí jak pro dospělé, tak i děti. Pro završení celého nejen odpočinkového, ale i zkrášlovacího procesu, můžete využít bahenní zábaly, jež mají blahodárné účinky na formování postavy a působí také proti celulitidě. Dokončit vše můžete peelingem z mořských řas a esenciálních olejů pro ošetření zad, jež je zbaví odumřelých kožních buněk a zanechá pokožku jemnou a hydratovanou. 

Přejeme Vám příjemný pobyt v našem hotelu a spoustu krásných zážitků, které si s sebou budete odnášet.