Wellness dovolená plná relaxačních procedur ve Špindlerově Mlýně

Dnešní doba plná spěchu a stresu si žádá čas od času vypnout, zaměřit se na sebe a na odpočinek celého těla. Pokud se stále rozhodujete, nyní je Vaše hledání u konce. Nabízíme Vám možnost ubytovat se v klidném prostředí wellness hotelu Velveta, který se nachází ve Špindlerově Mlýně. Vzhledem ke své poloze a vybavení je jako stvoření pro odpočinek, rodinnou dovolenou, romantické víkendy nebo firemní akce.

Možnosti pro relaxaci a odpočinek

Skvělou možností, jak si odpočinout, zbavit se stresu a každodenních starostí, jsou Římské lázně. Vzhledem ke svému velmi zajímavě architektonicky ztvárněnému interiéru ve Vás nabudí pocit klidu a budete se cítit jako v jiném světě. Pro odpočinek a relaxaci můžete zvolit příjemně teplou vodu z trysek ve whirpoolu nebo pro větší soukromí masážní vanu jen pro dva se sklenkou šampaňského. Pro vzpruhu těla i smyslů je výborná parní lázeň Aromabad doprovázená exotickými vůněmi. Komu chybí sluníčko, může si své tělo prohřát „horským sluncem‟ na solární louce a kdo naopak potřebuje své tělo ochladit, může využít ochlazovací a sprchové kabiny.

Relaxace v Krkonoších

Typy masáží v hotelu Velveta

Lidé, kteří tráví hodně času u počítače nebo mají sedavé zaměstnání, jistě uvítají možnosti uvolnit své ztuhlé tělo, či ulevit od bolesti zad a šíje pomocí několika druhů masáží. Tyto masáže jsou prováděny profesionálními maséry, kteří Vám pomohou ulevit od bolesti pomocí komplexní masáže zad, šíje i nohou. Zvolit si můžete také libovolné kombinace a délku masáže. Pokud trpíte stresem, depresemi nebo nespavostí můžete vyzkoušet aromaterapeutické masáže. Tyto masáže v exotické atmosféře v kombinaci s intenzivní péčí a něžnou vůní ve Vás zanechají nezapomenutelný zážitek a ještě posílí Váš imunitní systém. Velmi oblíbenou se v poslední době stala také masáž lávovými kameny, kterou si zde také můžete vyzkoušet. Prohřeje nejen celé tělo, ale i uvolní svaly a Vy se budete cítit báječně.

Další procedury pro uvolnění a zkrášlení těla

Nejen pro ženy jsou určeny naše bahenní zábaly, jež mají blahodárné účinky při formování postavy a v boji proti celulitidě. Díky svým hřejivým účinkům se používají i na prohřátí svalů zad, hýždí a stehen. Pro završení celého zkrášlovacího procesu můžete využít i peeling z mořských řas a esenciálních olejů na ošetření zad, jež je zbaví odumřelých kožních buněk a zanechá pokožku příjemně jemnou a hydratovanou. 

Věříme, že každý si z našeho širokého množství poskytovaných služeb vybere tu, která jej nejvíce zaujímá a bude odjíždět odpočatý a plný dojmů.