Římské lázně v hotelu nabízí relaxační ozdravné pobyty

Pokud Vás dlouhodobě trápí zdravotní potíže nebo se cítíte slabí, unavení a zcela bez energie, je pro Vás pobyt v hotelu Velveta tím pravým. V areálu budovy kromě masážních salonů a koupelí najdete také pravé Římské lázně, které byly postaveny podle starověkého vzoru takzvaných therm. 

Výhody Římských lázní

Předností Římských lázní je nižší teplota, což je výhodou pro návštěvníky, kteří špatně snáší vysoké teploty ve Finské sauně. Jsou příhodně umístěny, a tak našich návštěvníkům umožňují překrásný výhled do našich zahrad, které jsou v létě využívány k opalování a odpočinku na zdravém a čistém horském vzduchu.

Relax v hotelu Velveta ve Špindlerově Mlýně

Vybavení Římských lázní

Naše lázně jsou plně vybaveny a najdete tu nespočet možností relaxace. Zvolit si můžete například Aromabad, což je parní lázeň obohacená o příjemné esenciální vůně z exotických krajin.

Dále tu naleznete ochlazovací a relaxační sprchové kabiny, které Vás svou teplotu vody jistě osvěží. Při pravidelném otužování ve studené vodě dojde ke zvýšení odolnosti proti vnějším vlivům a zabránění proniknutí sezónních nemocí, jako je chřipka, angína či nachlazení, do Vašeho těla. Otužování navíc posiluje kardiovaskulární systém a udržuje tak Vaše cévy a srdce zdravé a předchází infarktu.

Takzvaná Solární louka je místo naprostého odpočinku, kde si pouze lehnete a budete relaxovat, zatímco Vás bude prohřívat příjemné „horské slunce“. Tato metoda uvolňuje napnuté a přemáhané svalstvo, a je tak vhodná pro osoby žijící ve stresu či vykonávající fyzicky náročnou práci.

Jistě Vás potěší, že zde najdete také našimi návštěvníky tolik oblíbený Whirpool obsahující na čtyřicet trysek s příjemnou 37 stupňovou teplotou vody. Stačí se do něj pouze ponořit a vychutnávat si jemnou masáž tlaku vody a příjemný bublavý zvuk. Nezapomeňte na sklenku sektu a absolutní relax máte zaručen.

Dále můžete využít naší masážní vany s velmi silnými tryskami pro důkladné uvolnění kosterního svalstva. Masáž si můžete užít jak sami, tak se svým protějškem, zaručujeme Vám, že v obou případech jde o nezapomenutelný zážitek

Doufáme, že jste si nabídky naší Římské lázně vybrali a již teď se na Vás těšíme.