Celoroční dovolená s rodinou v Krkonoších

Najít dovolenou, která by vyhovovala jak Vám, tak i Vašim dětem, nemusí být zrovna jednoduché. Toužíte si odpočinout, ale zároveň chcete Vašim ratolestem připravit příjemný a zábavný pobyt plný krásných zážitků? Naštěstí pro Vás máme řešení, u kterého zaručujeme naprostou spokojenost na obou stranách. 

Letní rodinné aktivity v Krkonoších

Letní dovolená Špindlerův MlýnPokud jste si pro svou dovolenou vybrali právě naše nejvyšší pohoří, jistě jste zvolili správně. Kromě všudypřítomné nedotčené přírody a čerstvého horského vzduchu, tu můžete najít spoustu míst, která stojí za to navštívit.

Zajet si můžete například do dolu Kovárna v Peci pod Sněžkou, ve kterém si budete moci prohlédnout útroby Sněžky, kde si podle pověsti ukrývá Krakonoš všechny své poklady. Doporučujeme Vám se pořádně obléknout – teploty v dolu se i v létě pohybují okolo 7° C. Pokud dáváte přednost aktivně strávené dovolené, určitě se jeďte podívat na některou ze zřícenin hradů – například na Chojnik nebo Vízmburk, které byly postaveny před více než 700 lety. Okolí hradů lemuje příjemná krajina krkonošských lesů, která dodává místům tajemnou atmosféru.

Jestli Vás omrzely túry a pobyt venku, vydejte se do aquaparku Špindlerův Mlýn, který kromě bazénů a tobogánů nabízí vířivky, divoké řeky, whirlpooly, aqua bike a mnoho dalšího. Dospělí jistě ocení možnost zajít si v areálu na masáž či do sauny, zatímco si děti můžou hrát v jednom z dětských bazénků nebo v brouzdališti.

Za zmínku také nepochybně stojí mini farma, kterou můžete najít v našem hotelu Velveta. Tato farma je jedinečná tím, že chová nejmenší zástupce zvířecích druhů. Zvířata jsou na přítomnost dětí zvyklá a jejich pozornost jim vůbec nevadí. 

Zimní dovolená s dětmi v Krkonoších

Pokud se řekne „Krkonoše v zimě“, jistě si představíte nekonečné sjezdovky a zasněženou krajinu okolních lesů. Pokud jste si oblíbili lyžování či běžkování a chtěli byste k těmto sportům vést i své děti, máme pro Vás dobrou zprávu – téměř všechny okolní lyžařské areály nabízí školu pro děti, kde je profesionální učitelé naučí všem základům, které budou na svahu potřebovat. Samozřejmostí jsou také všudypřítomné půjčovny lyží a běžek, které můžete najít i v našem hotelu a využít zde můžete také naši servisní opravu

Jsme si jisti, že dovolenou v Krkonoších si celá Vaše rodina příjemně užije a těšíme se na Vaši návštěvu.