Relaxační a wellness pobyt v Krkonoších

Pokud hledáte příjemný způsob, jak strávit dovolenou, tak je pro Vás hotel Velveta tím správným řešením. V našem areálu i mimo něj se nachází spousta možností pro relaxaci a odpočinek, která Vám po únavném pracovním kolotoči a péči o domácnost jistě přijde vhod. 

Typy masáží v hotelu Velveta

Pro uklidnění a uvolnění celého těla Vám nabízíme hned několik druhů masáží prováděných profesionálními maséry, které Vás zbaví bolesti zad či šíje, způsobené přetěžováním organismu a špatným držením těla. Pokud trpíte nespavostí, stresem či depresemi, určitě vyzkoušejte naše aromaterapeutické masáže, které pomáhají při velkém fyzickém vypětí a posilují imunitní systém. Tento druh masáže je prováděn v jedinečné exotické atmosféře s okouzlující vůní a trvá 30 minut.

Wellness v hotelu Velveta

V poslední době se stala velmi oblíbenou masáž horkými kameny. Nejde však o žádnou novinku – tento druh relaxace byl používán již americkými indiány či tibetskými mnichy. Procedura začíná ohřevem kamenů ve vodní lázni na 50° C a následným položením kamene na kůži. Nejprve ucítíte žár sálající z kamene, který se však po chvíli mění v příjemné teplo a navozuje tak příjemné uvolnění. Kameny odstraňují pnutí z oblasti páteře, pomáhají při kloubních onemocněních a stimulují krevní a lymfatický systém. 

Další relaxační procedury

V naší budově najdete také tradiční Římské lázně, u kterých si kromě příjemných procedur užíváte také jedinečného výhledu na okolní přírodu. Můžete se zde vydat do parní lázně Aromabad doprovázenou příjemnými uklidňujícími vůněmi, do masážní vany či whirlpoolu s vodními tryskami masírujícími svalstvo nebo zamířit na tzv. Solární louku prohřívající horským sluncem Vaše tělo.

Pokud toužíte po čistě relaxačním zážitku, při kterém navíc pomůžete svému zdraví, ponořte se do našich léčivých koupelí obsahujících soli vzniklé před více jak 250 miliony let. Voda působí blahodárným způsobem na Vaši pokožku, kterou zjemňuje a hydratuje. Soli a oleje uvolňují přemožené svaly a dopřávají Vám pocit uvolnění a klidu. Abychom vyšli vstříc našim zákazníkům, nabízíme několik druhů specifických koupelí jak pro dospělé, tak pro děti.

Relaxační procedury hotelu Velveta

Nejen pro dámy jsou určeny naše bahenní zábaly s detoxikačními účinky a peelingy zad mořskou solí smíchanou s esenciálními oleji. Tyto procedury jsou kvůli svým čistícím a hydratačním účinkům vhodné pro naprosto všechny. Užijete si zde neopakovatelný zážitek prováděný profesionály, kteří se o Vaši pokožku prvotřídně postarají. 

Jsme si jisti, že si z této rozsáhlé nabídky vyberete a strávíte u nás nezapomenutelný pobyt a budete se vracet domů odpočinuti a plni krásných vzpomínek!