Velký výběr adrenalinových aktivit v Krkonoších

Zpestřete si léto a vydejte se na dovolenou nadýchat se čerstvého vzduchu a ještě si při tom užít spoustu zábavy! Řeč je o Špindlerově Mlýně v Krkonoších, který pro Vás připravil spoustu aktivit a adrenalinových sportů! Horský rodinný hotel Velveta Vám vytvoří příjemné zázemí, abyste si zábavu mohli užívat naplno. Zažijte dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat! 

Lanový MonkeyPark

Dovolená ve Špindlerově Mlýně

Pokud plánujete dovolenou v Krkonoších, určitě navštivte bobovou dráhu a lanový MonkeyPark! Tento park leží v okolí nástupu na zdejší populární bobovou dráhu. Nejdelší lanový park v Krkonoších má v nejdelší trase celkovou délku 432 m (středně těžká obtížnost), střední trase délku 356 m (střední obtížnost) a v krátké trase délku 296 m (snadná obtížnost). V nejdelší trase má „MonkeyPark Špindlerův Mlýn" 32 překážek, jejichž nejtěžší obtížnost je 3 z pětistupňové řady. Je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. Návštěvník postupně zdolává překážky na lanech mezi stromy ve výšce 2 – 8 metrů. Díky tomu, že se MonkeyPark Špindlerův Mlýn nachází přímo v lese, má návštěvník pocit dokonalého spojení s přírodou, vůně čerstvého vzduchu tento zážitek ještě umocňuje. Každý návštěvník projde před zahájením zábavného lezení odbornou instruktáží a i potom je pod stálým dohledem profesionálních instruktorů. Každý obdrží speciální výstroj včetně dvou jistících úvazků, které jsou trvale připojeny na jistící lano. Lezení je tedy naprosto bezpečné. Po energicky náročném lezení nezapomeňte jít vyzkoušet sousední bobovou dráhu, která má včetně dopravního zařízení délku celých 1 400 m! 

Ski areál Herlíkovice - Bubákov

V blízkosti našeho hotelu naleznete Ski areál Herlíkovice - Bubákov, který leží v Hořejším Vrchlabí. Hotel Velveta svým hostům zajišťuje dopravu do tohoto centra zábavy. Areál je hojně vyhledáván zejména turisty, lyžaři a milovníky dalších zimních sportů. Celý areál je pod dohledem Horské služby, takže je veškerá bezpečnost zajištěna. Díky spojení areálů Bubákov a Herlíkovice zde naleznete sjezdové tratě různých obtížností, na své si tady tudíž přijde celá rodina. Pro děti a začátečníky jsou zde k dispozici mírné a široké svahy a pro zkušenější lyžaře a snowboardisty zase náročnější sjezdovky.

Skiareál Herlíkovice-Bubákov

Zážitky na každém kroku

Adrenalinové nadšence také jistě potěší let na obří houpačce z patnáctimetrové výšky, sjezd lyžařské sjezdovky na terénních koloběžkách, jízda na nejdelší bobové dráze v ČR, jízda na čtyřkolkách, tenis, squasch, plavání a dva aquaparky, koupání v tůních divokého Bílého Labe, jízda volnou horskou přírodou na koních a mnoho dalšího! Po celodenních aktivitách můžete navštívit naše luxusní wellness centrum, kde načerpáte novou sílu na další zážitky. Tohle všechno a ještě mnohem víc nabízí rodinný hotel Velveta!