Dovolená v létě ve Špindlu

Dovolená ve Špindlerově MlýněChystáte se vyrazit na letní dovolenou do Krkonoš? Pokud ano, tak Vám doporučujeme zavítat do Špindlerova Mlýna, centra veškeré zábavy. Špindlerův Mlýn patří k nejvyhledávanějším lokalitám v celé České republice, je to zejména díky jeho skvělé poloze - návštěvníci zde naleznou dokonalé vyžití jak v létě, tak i v zimě! Pro letní dovolenou je pro Vás připraven náš rodinný wellness hotel Velveta, který Vám svým příjemným prostředím a milým personálem umožní užít si svou dovolenou naplno! 

Centrum zábavy všeho druhu

Ve Špindlerově Mlýně je stejně jako v zimě i v létě bohaté vyžití. Můžete si vybrat ze spousty krásných pěších stezek a cyklotras. Milovníci adrenalinu pak mohou vyzkoušet freeride na kole, bobovou nebo lanovou dráhu i lezeckou stěnu. V létě se můžete těšit na let na obří houpačce z patnáctimetrové výšky, sjezd lyžařské sjezdovky na terénních koloběžkách, jízdu na nejdelší bobové dráze v ČR, jízdu na čtyřkolkách, tenis, squasch, plavání a dva aquaparky, koupání v tůních Bílého Labe, jízdu volnou horskou přírodou na koních. To ovšem není všechno, ve Špindlerově Mlýně naleznete i mnoho dalších aktivit, stačí si jenom vybrat! 

MonkeyPark pro malé tarzany

Pokud dáváte přednost adrenalinovým zážitkům, pak si Vás dovolíme pozvat na bobovou dráhu a sousední MonkeyPark. Tyto atrakce leží na okraji lesa, jen kousek od centra Špindlerova Mlýna, takže lezci umožní dokonalé splynutí s přírodou. Pokud do parku zavítáte společně s dětmi, počítejte s tím, že odtud budete těžko odcházet, 32 překážek na lanové dráze a 22 zatáček na bobové dráze jsou totiž dost silným magnetem pro malé i velké! MonkeyPark je nejdelší lanový park v Krkonoších a má v nejdelší trase celkovou délku 432 m (středně těžká obtížnost), střední trase délku 356 m (střední obtížnost) a v krátké trase délku 296 m (snadná obtížnost). Návštěvník postupně zdolává překážky na lanech mezi stromy ve výšce 2 – 8 metrů. Každý  obdrží speciální výstroj včetně dvou jistících úvazků, které jsou trvale připojeny na jistící lano. Lezení je tedy naprosto bezpečné a návštěvník je chráněn ze všech stran. A po náročném lezení si nezapomeňte jít odpočinout na sousední bobovou dráhu či do našeho wellness centra! 

Turistika, cyklistika v Krkonoších

V blízkosti našeho hotelu naleznete nespočet turistických a cyklistických stezek, záleží pouze na Vás, zda dáte přednost poznávání přírody ze sedla kola nebo si užijete poklidné procházky pěšky. Nachází se zde trasy různých obtížností, proto si každý může zvolit dle svého vkusu. Zavítat snadno můžete dokonce i do sousedního Polska, kde zpozorujete jiný charakter tak blízké přírody. A pokud budete unaveni z jízdy na kole či z pěší turistiky, můžete jednoduše využít některou z mnoha lanových drah, které Vás za nezapomenutelným výhledem dopraví během pár minut!