Hotelové ubytování vhodné pro rodiny se psy

Hotelové ubytování pro rodiny se psyVyrazte si užívat opravdový odpočinek do jednoho z našich útulných hotelových pokojů, které se spolu s našim hotelem Velveta nachází v jedné z nejkrásnějších a nejklidnějších části Špindlerova Mlýna. Díky své poloze je oblíbeným místem ke strávení romantického víkendu i rodinné dovolené a nabízí široký výběr možností trávení volného času. Pro své vybavení je jako stvořený pro odpočinek i sport. Navíc svým hostům umožňujeme vzít si s sebou na dovolenou své domácí mazlíčky. Můžete si tak užívat dovolenou společně s nimi, bez starostí o to, jak se Vám o Vaše zvířátko doma stará sousedka. 

Krásné krkonošské okolí

Krkonoše patří k nejnavštěvovanějším horám v České republice, není proto divu, že sem zavítá spoustu páníčků a paniček, kteří nechtějí své domácí mazlíčky nechávat doma samotné. Proto jsme se rozhodli umožnit svým hostům vzít si tyto členy rodiny s sebou. Velkou výhodou je obrovské množství cyklotras, turistických tras a míst na procházku, které se v blízkosti našeho hotelu nacházejí. Zde najde vyžití každá rodina společně se svým mazlíčkem. Ničím nenarušená příroda, která obklopuje hotel Velveta, je nejlepší volbou pro dovolenou s Vaším zvířátkem. Naši lásku ke zvířatům potvrzuje také fakt, že máme přes léto otevřenou naši mini farmu přímo v zahradě hotelu. Nachází se zde spousta druhů domácích zvířat. Název mini dostala zejména kvůli skutečnosti, že se zde nachází nejmenší zvířata svého druhu.

Krkonošská příroda a okolí hotelu Velveta

Mazlíčci jsou vítáni

Ubytování je také zcela přístupné Vašim mazlíčkům. Nabízíme ubytovací jednotky dvoulůžkové, třílůžkové, VIP apartmán a také depandanty v blízkosti hotelu. Každý pokoj disponuje svou TV, SAT, WC a koupelnou, WIFI připojením, fénem a trezorem. Pro pobyt s domácími mazlíčky jsou zejména oblíbené depandenty, které jsou umístěny 200 m od hotelu. Jedná se o čtyřlůžkové pokoje, k dispozici jsou 2 pokoje s kuchyňským koutem a 2 pokoje bez kuchyňského koutu. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem. O stravování Vás a případně i Vašich mazlíčků se postará hotelová restaurace, která svou velkou kapacitou zaručuje ničím nerušené vychutnání tradičních krkonošských pokrmů. Už nenechávejte své mazlíčky během dovolené doma, vezměte je s sebou a dovolenou si užijte společně!