Dovolená v hotelu s domácím mazlíčkem ve Špindlerově Mlýne

Vydejte se poznávat krásu našich nejnavštěvovanějších hor a využijte k dovolené velmi vyhledávaný hotel Velveta, který Vám díky své jedinečné poloze zajistí ničím nerušený klid a přitom blízkost centra veškeré zábavy. Pro naše hosty je povolena přítomnost domácích mazlíčků, takže si můžete dovolenou užívat společně s nimi. Již složitě nemusíte hledat hlídání či krmení svých mazlíčků, když jedete na dovolenou, jednoduše je vezměte na dovolenou s sebou! Patříme mezi ,,Pet friendly hotels“, což znamená, že jsou u nás všichni Vaši mazlíčci vítáni!

Dovolená v hotelu Velveta

Výlety po okolí

Cykloturistika a pěší turistika jsou dnes symbolem aktivně prožité dovolené. Cyklotrasy jsou cesty pro cyklisty označené dopravním značením, které v dnešní době získávají stále větší oblibu. V Krkonoších naleznete obrovské množství cyklotras - vhodnější je ovšem hovořit o cykloturistických trasách, neboť cyklotrasy vedou po pozemních komunikacích. Jste ovšem v neustálém objetí přírody. Oproti tomu turistické trasy vedou často terénem, po nezpevněných cestách a stezkách. Máte-li rádi kopcovitou krajinu s občasnými stoupáními a dlouhými sjezdy, nezapomenutelnými výhledy a krásnou přírodou, jsou Krkonoše a jejich cyklotrasy právě pro Vás. A nyní si můžete veškeré cyklovýlety, túry a vycházky užít společně se svým domácím mazlíčkem. Dopřejte dovolenou i svému pejskovi! 

Komfortní ubytování

Komfortní pokoje v hotelu VelvetaHostům nabízíme ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích, apartmá nebo v depandantech v blízkosti hotelu. Ve všech pokojích jsou povoleni domácí mazlíčci, takže si můžete vychutnat svou dovolenou společně s nimi. Každá ubytovací jednotka má své TV, SAT, WC a koupelnu, WIFI připojení, fén a trezor. Apartmán disponuje balkonem, TV, sedací soupravou, ledničkou a prostornou koupelnou s rohovou vanou. Dvoulůžkové pokoje jsou klasické prostorné pokoje s manželskou postelí, koupelnou se sprchovým koutem a fénem. Třílůžkové pokoje mají většinou manželskou postel a jednu až dvě oddělené postele, koupelnu se sprchovým koutem a fénem, proto jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Poslední možností jsou oblíbené depandenty, které jsou umístěny 200 m od hotelu, jedná se o čtyřlůžkové pokoje (2 x pokoj s kuchyňským koutem, 2 x pokoj bez kuchyňského koutu) s vlastní koupelnou a sprchovým koutem. Záleží pouze na Vás, kterou ubytovací jednotku si zvolíte a kde si svoji dovolenou s Vašim domácím mazlíčkem užijete!