Zimní dovolená s dětmi v Krkonoších s lyžováním

Pokud hledáte ideální místo pro zimní rodinnou dovolenou, potom je hotel Velveta tou nejlepší volbou. Nachází se v klidné horské lokalitě a přitom jen kousek od lyžařských středisek Sv. Petr, Medvědín a areálem Herlíkovice. Dostupnost a možnost výběru ocení pokročilí i začínající lyžaři. Ze známého údolí Kukačka, ve kterém se hotel Velveta nachází, je možné vydat se také na spoustu cyklistických stezek, horských túr nebo lyžařských či běžeckých tras. Skiareály představují dokonalé vyřádění pro milovníky sněhu všech věkových kategorií. Navíc skiareál nabízí několik slev - děti do 6 let mohou jezdit zdarma a ostatním hostům náš hotel nabízí různé slevy, jde nám totiž především o Vaši spokojenost. Místní lyžařské školy umožňují výuku od 10 do 16 hodin. Celá oblast nabízí doplňkové aktivity, kde můžou Vaše děti vyčerpat zbytek své energie.

Zimní dovolená s dětmi v Krkonoších

Dokonalé vyžití - ski areál Herlíkovice-Bubákov

Ski areál Herlíkovice - Bubákov leží v Krkonoších, v Hořejším Vrchlabí v blízkosti hotelu Velveta. Náš hotel zajišťuje dopravu přímo do tohoto ráje vyžití. Areál je hojně vyhledáván zejména turisty a lyžaři. Celý areál je pod dohledem Horské služby, takže se nemusíte bát o bezpečnost svých dětí. Díky spojení areálů Bubákov a Herlíkovice zde najdete sjezdové tratě různých obtížností, na své si tady tudíž přijde celá rodina. Pro děti a začátečníky jsou zde k dispozici mírné a široké svahy a pro zkušenější lyžaře a snowboardisty zase náročnější sjezdovky.

Skiareál Herlíkovice-Bubákov

Večerní lyžování

Malé i velké jistě potěší připravená sáňkařská dráha, snowtubing, ledová stěna, vyhlídkové lety, sněžné skútry, bruslení či čtyřkolky. Po dohodě lze v areálu Bubákov uspořádat také závody jakéhokoliv druhu, ať už jde o lyžování, snowboarding, skoky na lyžích apod. Otevírací doba areálu je denně od 8:30 do 16:00 hodin, takže se zde dostatečně vyřádí celá rodina. Odvážnější zájemci mohou využít i nabídku večerního lyžování, které probíhá vždy ve středu, pátek a v sobotu od 18:00 do 21:00 hodin. Sjezdové tratě jsou osvětleny v celkové délce až 3 km. Nevynechejte tento jedinečný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat! 

Spousta služeb na jednom místě

Dokonalé vyžití naleznou také milovníci běžkování - součástí areálu jsou 4 běžecké tratě s délkou trasy od 1-14 km. V areálu najdete i spoustu služeb, mezi které patří 3 půjčovny se špičkovým lyžařským vybavením, servis a test centrum, obchod se sportovním vybavením, lyžařská škola a školka, dětské parky, infocentrum, skibus a mnoho dalšího. Posilnit se můžete ve dvou restauracích přímo na sjezdovce nebo na šesti dalších občerstvovacích místech. Díky velké kapacitě nemusíte čekat ve dlouhých řadách a můžete si jídlo vychutnat kdykoliv budete chtít. Velkou výhodou tohoto areálu je také parkování zdarma pro všechny návštěvníky. Na Bubákově i v Herlíkovicích je připraveno sedm parkovacích ploch. Pro návštěvníky bez auta je k dispozici skibus, který je pro návštěvníky z blízkého okolí zcela zdarma. V provozu je vždy od 8:00 do 16:00 hodin a od 17:30 do 21:00 hodin.