Dovolená s celou rodinou ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších

Hotelů ve Špindlerově Mlýně nalezneme opravdu hodně, mezi prověřené ale bezpochyby patří hotel Velveta, který je oblíbený zejména díky velkému počtu výhod. První z nich je jeho poloha. Nachází se v klidném prostředí a přitom leží hned mezi dvěma známými lyžařskými středisky. V hotelu je také k dispozici wellness centrum. Těšit se zde můžete na velké množství masáží, koupelí, peelingů a dalších služeb. Náš hotel je vhodný především pro rodiny s dětmi, pro které máme připravený dětský koutek a mini farmu, na které se seznámí se spoustou domácích zvířat. Toto setkání jim umožní vybudovat si lepší vztah k přírodě a poznat zvířata přímo.

Dovolená v hotelu ve Špindlerově Mlýně

Celodenní zábava

Hotel Velveta leží jen kousek od lyžařských středisek Sv. Petr, Medvědín a areálu Herlíkovice. Ski areál Herlíkovice - Bubákov patří mezi nejnavštěvovanější lyžařské areály v Krkonoších, nachází se ve velmi známé lokalitě v Hořejším Vrchlabí. Náš hotel svým návštěvníkům zajišťuje dopravu do těchto lyžařských center. Areál je hojně vyhledáván  pěšími turisty v létě, lyžaři a milovníky jiných zimních sportů pak v zimě. Celý areál je pod dohledem Horské služby, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost, ani o bezpečnost svých dětí. Díky spojení areálů Bubákov a Herlíkovice zde najdete sjezdové tratě různých obtížností, vyžití zde tudíž nalezne celá Vaše rodina. Pro děti a začátečníky jsou zde k dispozici mírné a široké svahy a pro zkušenější lyžaře a snowboardisty zase náročnější sjezdovky.

Lyžování v Krkonoších

Zasloužený odpočinek

Po celodenních túrách, cyklistice či lyžování na Vás i Vaše děti čeká zasloužený odpočinek v našem hotelovém wellness centru. Připraveny pro zákazníky jsou luxusní římské lázně, které svým jedinečným vzhledem navodí pocit relaxace v každém z Vás. V nabídce je velké množství různých druhů masáží, koupelí, peelingů a další služby. Speciálně pro děti jsme přichystali koupele určené právě pro ně. Tyto procedury probíhají za asistence rodičů a jsou pro děti velmi prospěšné. Spojují osvědčenou sílu léčivých rostlin, jejich snášenlivost na dětskou pokožku a péči o jemnou pleť. Neobsahují žádné látky spouštějící alergické reakce, například parabeny, parafín, silikon či minerální oleje, proto jsou vhodné pro děti už od 3 let. Není krásnějšího místa pro strávení rodinné dovolené než jsou kouzelné Krkonoše. Hotel Velveta Vám svým příjemných prostředím tento zážitek ještě znásobí!