Hotel Velveta v Krkonoších nabízí ubytování pro rodiny s dětmi

Hotel Velveta v KrkonošíchVydejte se s celou rodinou poznávat krásy Krkonoš a zastavte se v přepychovém hotelu Velveta, který se nachází mezi dvěma lyžařskými středisky a to největším ski-areálem ve Špindlerově Mlýně (Sv. Petr, Medvědín) a areálem Herlíkovice. Dostupnost a možnost výběru ocení pokročilí i začínající lyžaři. Ze známého údolí Kukačka, ve kterém se hotel Velveta nachází, je možné vydat se na spoustu cyklistických stezek, horských túr nebo lyžařských či běžeckých tras. K dopravě do centra lze využít dopravu, kterou svým klientům pro jejich maximální pohodlí zajišťuje přímo náš hotel. Hotel Velveta je proto oblíbeným místem ke strávení romantického víkendu i týdenní rodinné dovolené. Hojně je díky bohatému a rozmanitému způsobu vyžití našimi návštěvníky využívaný ve všech ročních obdobích, zejména v létě a zimě. Pro děti máme připravený dětský koutek a mini farmu se zvířátky, ve které naleznou spoustu drobných druhů domácích zvířat. Dveře mají otevřené i Vaši domácí mazlíčci, proto je můžete na rodinnou dovolenou vzít s sebou. 

Výborné pokrmy

Posilnit se můžete v naší hotelové restauraci, která se nachází přímo v hotelu, takže nemusíte nikam daleko docházet. Pro své návštěvníky máme přichystanou vždy chutnou domácí stravu připravenou z vysoce kvalitních surovin. Těšit se můžete na bohatou nabídku tradiční české kuchyně, ale i na velké množství specialit. Možné je objednat si taky minutkové pokrmy. Bohatý nápojový lístek je samozřejmostí. Hotelová restaurace má kapacitu 90 osob, disponuje vnitřním grilem i ohništěm, proto vytváří nezapomenutelné prostředí pro každou dovolenou.

Restaurace v Hotelu Velveta

Wellness i pro děti

Po celodenních túrách či lyžování na Vás i Vaše děti čeká zasloužená wellness relaxace, kde načerpáte energii na další zážitky. Těšit se můžete na římské lázně, kde si lze vybrat z řady masáží, koupelí, zábalů a dalších ošetření. V nabídce jsou také speciální koupele pro děti, které probíhají za asistence rodičů. Dopřejí tak odpočinek celé rodině včetně těch nejmenších. Produkty péče o děti Kneipp spojují osvědčenou sílu léčivých rostlin, jejich snášenlivost na dětskou pokožku a péči o jemnou pleť. Neobsahují žádné látky spouštějící alergické reakce - například parabeny, parafín, silikon či minerální oleje, proto jsou vhodné pro děti již od 3 let. Vybrat si můžete Dračí sílu pro malé hrdiny, která obsahuje extrakt z exotické rostliny Pitaya zvané také „dračí ovoce“ a extrakt Vilínu viržinského. Jejich charakter je spojován s asijskými představami o dračí síle, nebo Cestu snů, která díky extraktům z levandule a pupalky připraví malé nezbedy na dobrou noc. Zažijete nezapomenutelné zážitky, díky kterým se Vy i Vaše děti budete do našeho hotelu rádi vracet!