Rodinné ubytování v Krkonoších v hotelu Velveta 

Přijeďte si odpočinout přímo do srdce Krkonoš, které nabízí nezapomenutelné zážitky pro celou Vaši rodinu. Příjemné prostředí, kde se budete cítit jako doma, je ideálním místem pro Vaši dovolenou, kam se rádi budete vracet. Hotel Velveta je rodinný wellness hotel s ideálním umístěním mezi dvěma lyžařskými středisky a to největším ski-areálem ve Špindlerově Mlýně (Sv. Petr, Medvědín) a areálem Herlíkovice. Klidná poloha hotelu zaručuje skvělý zážitek pro Vás i Vaše děti. V létě můžete vyrazit na některou z mnoha cyklistických stezek v okolí, v zimě se zase můžete těšit na sjezdovky a lyžování. Pro Vaše nejmenší je také připraven dětský koutek a mini farma se zvířátky, která dětem zajistí naprosté vyžití.

Rodinné ubytovánív Krkonoších

Minifarma zvířátek

Naše mini farma je nově otevřena od roku 2013. Snažíme se zde svým hostům, především těm nejmenším, představit život na farmě a přiblížit je tak co nejvíce přírodě. Název mini farma vzešel především ze skutečnosti, že chovaná zvířátka patří k nejmenším plemenům svého druhu. Můžete se těšit na mnoho druhů zvířat jako jsou Göttingenská prasátka, Mini - Shetland pony, osli domácí, ovce ouessantské, kozy domácí hnědé a kamerunské kozy. Setkání s tolika zvířátky děti jistě ocení a vytvoří jim to tak nezapomenutelné zážitky. Do našeho hotelu Velveta se tak budete rádi vracet s celou rodinou.

Minifarma zvířátek v hotelu Velveta

Česká kuchyně i netradiční speciality

Během dne se můžete těšit na výtečné pokrmy, které podáváme přímo v naší hotelové restauraci. Těšit se můžete na bohaté bufetové snídaně i na výběr pokrmů z domácí tradiční české a krkonošské kuchyně, ale přichystány jsou také minutky a speciality na objednávku z jídelního lístku během celého dne. Hotelová restaurace má kapacitu 90 osob, disponuje vnitřním grilem i ohništěm, proto je ideálním místem po trávení rodinných večerů. Je zde také možnost objednat si oslavu, večírek či firemní akci. Připravíme pro Vás raut na míru přesně podle Vašeho přání. V létě pak mají hosté možnost využít venkovní posezení u hotelu, kde si můžou užívat svěží čerstvý vzduch Krkonošských hor. Dospělí rádi využijí možnost posezení u sklenky vína při západu slunce na naší terase s výhledem na své děti, které si budou hrát se zvířátky v naší minifarmě nebo se vyřádí v dětském koutku. Pokud plánujete dovolenou s celou rodinou, hotel Velveta je tou nejlepší volbou!