Kvalitní a levné ubytování v Praze pro firmy

Chystáte se svou firmou do Prahy na krátkodobý či delší pracovní "výlet" a hledáte ubytování, které zbytečně nenapne Váš rozpočet? Hledáte cenově dostupné ubytování, ale přitom důstojné. Dopravní dostupnost a blízkost nákupních možností jsou příjemným by Vám vůbec nevadila? Máme pro Vás zajímavý typ. Ubytovna firmy BHL na Černém mostě. Pokud je pro Vás Černý most i přes svou dobrou dopravní dostupnost vozem i metrem daleko. Firma BHL Vám nabídne také ubytování v Praze 2, případně ve vybavených apartmánech po celé Praze. Stačí si jen vybrat.

Ubytovna Praha přijme nejen zákazníky, kteří míří do Prahy za prací. Ubytování zde naleznou také příležitostní návštěvníci Prahy přijíždějící za kulturou nebo za památkami. Levné ubytování ve spojení s plavbou po Vltavě na parníku Praha může být velmi dobrým typem na prázdninový výlet.

Pokud se Vám nechce zůstávat v Praze, můžete vyrazit například na kole do okolí Prahy. Doporučujeme Polabskou cyklostezku, která prochází přes Kralupy nad Vltavou a vede až do Drážďan. I když třeba do Drážďan zrovna nedojedete, doporučujeme se zastavit na letní zahrádce Hotelu Sport v Kralupech. Hotel Sport je známý pro pořádání firemních akcí a seminářů, ale samozřejmě Vám také nabídne ubytování v Kralupech nad Vltavou.