Koupele - koupele jsou momentálně mimo provoz - Děkujeme za pochopení!

Soli a oleje 

Termální sůl těžená v hlubinných dolech v Německu je více jak 250 milionů let stará. V solích do koupele Kneipp se vyskytuje v tak koncentrovaném množství, že působí jako byste byli na mořském vzduchu. Její vlastnosti blahodárně působící na zdraví lidí byly známy již od středověku. Kneippovy soli do koupele obsahují cenné silice z léčivých rostlin a přírodní oleje lisované za studena. Působí zklidňujícím účinkem na celý organismus, pečují o jemnou a citlivou pokožku, kterou zvláčňují. Výtečně uvolňují unavené svaly a osvěžují. 

Koupel pro 1 – 2 osoby / 30 min

Staré dobré časy – harmonizující koupel

Uvolňuje napětí a navrací harmonii těla i mysli. Sůl se silicemi z červeně kvetoucího máku a konopí uvolňuje tělo a mysl od každodenního stresu a napětí. Sůl příznivě působí na pokožku a zanechává ji hebkou a vláčnou.

Povzbuzující eukalyptová koupel

Silice africké rostliny Harpagophytum procumbens a přírodní kajeputový olej pomáhají uvolnit oblast šíje a zad. Pomáhá i při nachlazení.

Koupel na dobrou noc

Koupel pro zklidnění a dobré usínání. Meduňka indická navrací tělu rovnováhu po namáhavém dni. Kozlík je výborný při vyčerpání a přepracování. Chmel podporuje relaxaci před spánkem. 

Program pro děti

Dětská koupel / 30 min

Koupele pouze za asistence rodičů

Produkty péče o děti Kneipp spojují osvědčenou sílu léčivých rostlin, jejich snášenlivost na dětskou pokožku a péči o jemnou pleť. Neobsahují žádné látky spouštějící alergické reakce například parabeny, parafín, silikon či minerální oleje. Vhodné od 3 let věku.

DRAČÍ SÍLA – pro zahřátí malých hrdinů

Sůl do koupele obsahuje extrakt z exotické rostliny Pitaya zvané také „dračí ovoce“ a extrakt Vilínu viržinského. Jejich charakter je spojován s asijskými představami o dračí síle. Jemné silice dodávají soli příjemnou vůni. Přírodní extrakt z „dračího ovoce“ působí blahodárně na jemnou dětskou pokožku a chrání ji před vyschnutím. Smícháním dvou barev – žluté a modré – získá malý kouzelník zelenou barvu ve vaně.

CESTA SNŮ – pro dobrou noc

Extrakty z levandule a pupalky připraví malé nezbedy na dobrou noc. Přírodní levandulový olej má zklidňující účinky. Cenný pupalkový olej pečuje o jemnou dětskou pokožku a chrání ji před vysušením. Smícháním dvou barev – modré a červené – získá malý kouzelník fialovou barvu ve vaně.